Çorum Masa Tenisi Salonu Açıldı

 ÇORUM BELEDİYESİ MASA TENİSİ SALONU AÇTI

Çorum Belediyesi tarafından yapımı bitiren Masa Tenisi Eğitim Merkezi Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ’un da katılımı ile hizmete girdi.

Çorum masa tenisi salonu

Spor tesislerinin açılışına Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Şehir Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Turan Candan, Şehir Müftüsü Ahmet Akın, AK Parti Merkez Kaza Başkanı Erhan Akar, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Daha önceki Ulusal Güreşçi Nazmi Avluca, Çorum Belediyespor idaresi ve sporcular katıldı.  Yeni açılan masa tenisi salonuyla yeni şampiyonların yetişeceğini söyleyen Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ‘’Üç spor salonumuzun açılışını ansızın yaptık. Şehrimize hayırlı olmasını umuyorum. Geleceğin masa tenisi şampiyonları allahın izniyle Belediyemiz Masa Tenisi Eğitim Merkezinden çıkacak’’ diye konuştu.
Çorum’daki masa tenisi çalışmalarını yakından izlediklerini belirten Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ ‘’Mevlana Spor Tesisleri içerisinde 10 masalık Masa Tenisi Eğitim Merkezi’nin Bölgenin en büyük Masa tenisi Merkezi olarak faaliyete başladı. Bu merkezde Yıldız Ulusal Takım Antrenörümüz Ali KORKMAZ eşliğinde çalışmalar yapılacaktır’’ diye konuştu.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir