Masa-tenisi.net olarak bu spora gönül vermiş, bu sporla uğraşan ve merak, hobi ve mesleği gereği masa tenisi oynayan sporcu ve sporcu adaylarına yönelik bilgiler vermek için elimizden gelenleri burada aktarmaya çalışıyoruz.

İnternette masa tenisi hakkında gerekli bilgilerin eksik olduğunu, yeni sporcu adayların gerekli tecrübe ve bilgilerden mahrum kalmaması açısından hizmete başlattığımız masa-tenisi.net web sitemizde masa tenisi hakkında geniş düzeyli bilgilere ulaşabilirsiniz. Masa Tenisi kuralları, masa tenisi dersleri, masa tenisi yarışmaları ve masa tenisi haberleri gibi bu spor hakkında gerek duyulan bütün bilgiler sitemizde mevcuttur. Gün geçtikçe onlarca yeni bilgiler eklenmektedir.

Alanında lider olmayı hedefleyen masa-tenisi.net sitemiz sizler için her soruya yanıt vermek için yeni yönetmelikler, kural değişiklikleri gibi son güncellenen konuları detaylı bir şekilde inceleyip sitemizde paylaşmaktayız. Sizlere verdiğimiz hizmeti sizden aldığımız yorumlarla güçlendirip, o yorumlardan aldığımız şevkle yeni bilgiler aktarmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Sizden istediğimiz tek şey; soru ve görüşlerinizi yorum olarak iletmeniz…