Kuruluşlar arası Türkiye Şampiyonası

Kuruluşlar Arası Masa Tenisi, Kuruluşlar Arası Türkiye Şampiyonası Sonuçları, Kuruluşlar Arası Şampiyona Ne Zaman?, Kuruluşlar Arası Turnuva Tarihleri

 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan ve İstanbul Kuruluşlar arası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen 15. Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Kıbrıs Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda 43 il’den gelen kurum ve kuruluş takımlarının katılımı ile yapıldı.
Müsabakalarda; Erkekler Süper Lig’de 16, 1.Lig’de 70, Kadınlar Ligi’nde 17 takım olmak üzere 103 takımdan toplam 400 sporcu mücadele etti. İki gün süren müsabakalar  sonunda erkeklerde 1.Ligin ilk 4 takımı Süper Lige çıkarken,  son dört sırayı alan takımlar 1.Lig´e düştü. Müsabakalar sonunda dereceye girecek ilk dört takıma kupa ve madalyalarını Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ verdi.

SONUÇLAR
SÜPER LİG
1-ALSİM ALARKO – İSTANBUL
2-THY – İSTANBUL
3-TÜRK TELEKOM – ANKARA
4-DİVAPAN – DÜZCE

1.LİGE DÜŞEN TAKIMLAR
13-SİSTEM REKLAM – İSTANBUL
14-ALARKO CARRİER – KOCAELİ
15-PFİZER – İSTANBUL
16-ÇEMTAŞ – BURSA

SÜPER LİGE ÇIKAN TAKIMLAR
1-POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ – KKTC
2-AKSİN AKDENİZ – ANTALYA
3-KONYA BAROSU – KONYA
4-ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ – SAMSUN

KADINLAR LİGİ
1-THY – İSTANBUL
2-GÜRELİ YMM – İSTANBUL
3-TAİ – ANKARA
4-TURKCELL – İSTANBUL

 

 

  1. Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına Katılan Takımlar;

 

Süper Lig Erkek Takımları; 
1- SİSTEM REKLAMCILIK – İSTANBUL
2- ALSİM ALARKO – İSTANBUL
3- THY – İSTANBUL
4- İGDAŞ-B – İSTANBUL
5- TÜRK TELEKOM – ANKARA
6- TİGEM – ANKARA
7- İZOCAM – İSTANBUL
8- İGDAŞ – İSTANBUL
9- PFİZER – İSTANBUL
10- TELAS LASTİK – İSTANBUL
11- NOVARTİS – KOCAELİ
12- ÇEMTAŞ – BURSA
13- DİVAPAN – DÜZCE
14- BOSCH – BURSA
15- ALARKO CARRİER – KOCAELİ
16- ENERJİ BAKANLIĞI – ANKARA

Birinci Lig Erkek Takımları;

1- MERSEN – KOCAELİ
2- KAVAK TEKSTİL – İSTANBUL
3- AKSİGORTA – İSTANBUL
4- CONTINENTAL – İSTANBUL
5- ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ – SAMSUN
6- HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ – DENİZLİ
7- TARIM BAKANLIĞI – ANKARA
8- TAİ – ANKARA
9- İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ – ARTVİN
10- MKE PİRİNÇ FABRİKASI MD. – KIRIKKALE
11- MERKEZ BANKASI – ANKARA
12- BÖLGE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ – ERZURUM
13- SODA SANAYİ – MERSİN
14- ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ – ARTVİN
15- ORMAN İŞLETMELERİ MÜDÜRLÜĞÜ – ARTVİN
16- M. RÜŞTÜ UZEL TEKNİK ANADOLU LİSESİ – TEKİRDAĞ
17- TABİB ODASI – BURSA
18- MERCEDES BENZ – AKSARAY
19- DSİ 21. BÖLGE MD. – AYDIN
20- ECZACILAR ODASI – HATAY
21- İL MİLLİ EĞİTİM MD. – HATAY
22- HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ – NEVŞEHİR
23- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. – NEVŞEHİR
24- YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK – ADANA
25- HALİLİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MD. – ŞANLIURFA
26- HARRAN ÜNİVERSİTESİ – ŞANLIURFA
27- SUNAR GRUP – ADANA
28- KONYA BAROSU – KONYA
29- POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ – KKTC
30- YAKAR TEKSTİL – İSTANBUL
31- SILVER LINE ENDÜSTRİ – AMASYA
32- GHSİM – EDİRNE
33- TÜRK TELEKOM – ESKİŞEHİR
34- DEMİR EXPORT – SİVAS
35- FİNAL OKULLARI – SİVAS
36- DİCLE ÜNİVERSİTESİ – DİYARBAKIR
37- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ – TRABZON
38- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. – TRABZON
39- SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ – MUĞLA
40- PİMSA – KOCAELİ
41- ALTINORDU İLÇE TARIM MD. – ORDU
42- GÜRGENTEPE MÜFTÜLÜK – ORDU
43- HALK SAĞLIĞI MD. – MUĞLA
44- MİLLİ EĞİTİM MD. – IĞDIR
45- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. – NİĞDE
46- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ – ERZURUM
47- HALK EĞİTİM MD. – BİTLİS
48- DULKADİROĞULLARI İLÇE TARIM MD. – KAHRAMANMARAŞ
49- SGK – KAHRAMANMARAŞ
50- GHSİM – ÇANAKKALE
51- AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ – AFYONKARAHİSAR
52- AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ – KARAMAN
53- İL MÜFTÜLÜĞÜ – KARAMAN
54- AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR İL MD. – ÇANAKKALE
55- MİLLİ EĞİTİM MD. – ZONGULDAK
56- 100. YIL ÜNİVERSİTESİ – VAN
57- BÖLGE EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ – VAN
58- HALK SAĞLIĞI MD. – EDİRNE
59- GHSİM – AĞRI
60- AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HASTANE – KAHRAMANMARAŞ
61- İL EMNİYET MD. – ADANA
62- ÖZGÜN SEMT İNŞAAT – HATAY
63- KAYSERİ BAROSU – KAYSERİ
64- DİŞ HEKİMLERİ ODASI – ANTALYA
65- AKSİN AKDENİZ – ANTALYA
66- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. – ISPARTA
67- DENİZLİ BELEDİYESİ – DENİZLİ
68- MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI – DENİZLİ
69- PAKTAŞ ORGANİZASYON – DENİZLİ
70- KARAYOLLARI 7. BÖLGE MD. – SAMSUN

Kadın Ligi Takımları;

1- THY – İSTANBUL
2- GÜRELİ YMM – İSTANBUL
3- TURKCELL – İSTANBUL
4- İKİZLER AJANS – İSTANBUL
5- HÜRRİYET GAZETECİLİK – İSTANBUL
6- HOPA HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – ARTVİN
7- HOPA DEVLET HASTANESİ – ARTVİN
8- MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – EDİRNE
9- TAİ – ANKARA
10- ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON M. – TRABZON
11- İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (C) – HATAY
12- SAMANDAĞ YAYLICA İLKÖĞRETİM OKULU – HATAY
13- İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (A) – HATAY
14- GÜVEN SOSYAL HİZM., MUSKİ – MUĞLA
15- İL SAĞLIK MD. – KARAMAN
16- ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – ÇANAKKALE
17- ÖZLEM KAYALI İLKOKULU – ÇANAKKALE
18- TUTAK İLÇE MEM – AĞRI

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir