Sitemiz Hizmetinizde!

Merhaba sevgili masa tenisi severi arkadaşlar;

Bugün (26.03.2017) itibariyle yeni açmış olduğum sitemi faaliyete geçirmek için düğmeye bastım. Sitenin güvenlik gibi önemli ayaklarını geçtikten sonra sıra geldi yazı yazmaya. Bende bir masa tenisi sporcusuyum. İnternette araştırma yaptığımda yeterli kaynak bulamadığım için bu siteyi açma gereksinimi duydum. Dedim ki, madem bu spor hakkında yeterli kaynak yok insanlara ben yardım edeyim. Tek kaynak; http://www.tmtf.gov.tr

 

Site Neden Kuruldu?

Bu düşünce ile eski masa tenisi sporcusu olduğum için bilgilerimden ve tecrübelerimden yararlanarak sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım. Tabi benim üstesinden gelemediğim yerde sizler yardım edeceksiniz. Sizler yeni yeni bilgiler önereceksiniz. Yeni yeni sorular soracaksınız. Yani bu sitede hep beraber içli dışlı olacağız. İnsanlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.

Sitede tecrübeli sporcuların, yeni başlayanlara bilgi aktarmalarını sağlayacağız. Bu spora yeni başlayanlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Bildiğimizi kardeşlerimize de öğreteceğiz ki oda ilerde başkalarına öğretsin.

 

Masa tenisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir