ÜNİLİG Şampiyonası Tamamlandı

Üniversiteler Ligi ÜNİLİG’de Masa Tenisi finalleri İzmir Çeşme Spor Salonunda yapıldı.
Üzüntüye gruplarında dereceye girerek finallere katılmaya hak kazanan takımlardan erkeklerde Karabük Üniversitesi, bayanlarda ise İstanbul Üniversitesi ve Gaziantep Üniversitesi Çeşme’ye gelmeyince finaller erkeklerde 11, bayanlarda 10 takımla yapıldı.

Grup mücadeleleri ve ana tablonun hemen peşinden oynanan final mücadelelerinde bayanlarda Marmara Üniversitesi’ni 3-1 mağlup eden geçen sene ikincisi Çukurova Üniversitesi, erkeklerde ise geçen sene birincisi İstanbul Aydın Üniversitesi’ni 3-0 yenen Marmara Üniversitesi birinciliği kazandı.
Bayanlarda Marmara Üniversitesi ikinci, Fırat Üniversitesi üçüncü, Erkeklerde İstanbul Aydın Üniversitesi ikinci, Girne Amerikan Üniversitesi ise üçüncü sırayı aldı.

Klasman mücadelelerinin hemen peşinden erkeklerde İnönü Üniversitesi dördüncü, İstanbul Üniversitesi beşinci, Fırat Üniversitesi altıncı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yedinci, İstanbul Teknik Üniversitesi sekizinci, Kocaeli Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi ise onuncu oldu.
Bayanlarda ise Düzce Üniversitesi dördüncü, Akdeniz Üniversitesi beşinci, Cumhuriyet Üniversitesi altıncı, Giresun Üniversitesi yedinci, Yeditepe Üniversitesi sekizinci, Dicle Üniversitesi dokuzuncu, İstanbul Bilim Üniversitesi ise onuncu sırayı aldı.

ÜNİ LİG FİNALLERİ MÜCADELE NETİCELERİ için buraya tıklayınız

03.05.2017

ÜNİLİG´de şampiyonlar belli oldu

ÜNİLİG´de şampiyonlar belli oldu

ÜNİLİG´de şampiyonlar belli oldu

ÜNİLİG´de şampiyonlar belli oldu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir